DAF XF105 – Yeni standart

DAF Trucks ürün yelpazesini XF105’in katılımıyla genişletti. Bu araç, işletme maliyetleri ve taşıma performansı; güvenilirlik ve dayanıklılık, sunulan alan, konfor ve sürüş özellikleri gibi hemen her alanda yeni standartları belirlemekte. Kabin çağdaş stiliyle, geniş bir iç mekan ve iyi bir işçilik sunmaktadır. Ayrıca SCR DeNOx teknolojisine sahip 12.9-litrelik PACCAR MX motoru sayesinde, bu kamyon Euro 4 ve Euro 5 egzoz emisyonu standartlarıyla uyumludur.

MX mükemmel performans ile düşük yakıt tüketimini aynı anda sunan bir güç canavarıdır. XF105 bir sürücünün arzu edebileceği ve herhangi bir nakliyecinin satın alabileceği en iyi özellikleri bir arada sunmaktadır.

Bir devrim değil. Bir evrim.

DAF’ın yeni üst modelinin başlangıç noktası işte budur! DAF Tasarım Merkezi, başarılı XF95’in göz alıcı hatlarını koruyarak, XF105’e çekici ve eşsiz bir görünüm kazandırmıştır. Daha da belirginleştirilen alt ızgaranın yeni modellenen çelik tamponun altına doğru devam etmesi, yeni tasarlanmış üst ızgaranın net hatları, aynaların yeni tasarımı ve baştan aşağı yeniden tasarlanmış Super Space Cab tavanın bir araya getirilmesi XF105’e güçlü ve aynı zamanda sıcak bir görünüm verilmiştir. İsteğe bağlı olarak sunulan parlak Xenon farlar, tampondaki cazip kombi farlar ve Super Space Cab tavan ile bütünleştirilmiş spot lambaları, XF105’e tamamen yeni bir çehre sunmaktadır.