Yanık Otomotiv Olarak;

Her Türlü Kamyon Kasa, Treyler servis ve Üst yapı sistemleri ile nakliye Sektöründeki 20 yıllık mesleki tecrübe ve birikimimizle şimdi yepyeni bir firma çatısı altında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.Dünya üzerinde, günlük hayatın, verimli bir şekilde sürdürülebilmesi için lojistiğin ne kadar büyük öneme sahip olduğu tartışılamaz. Siz değerli müşterilerimize hizmetin ve kalitenin en iyisini sunmayı kendimize bir görev bilerek, Verdiğimiz hizmetlerimizle farklılığımızı göstererek daima firma imajımızı ve Pazar payımızı geliştirmek, sektördeki yeni teknolojileri takip etmek, kullanmak, en verimli çözümler sunarak, müşterilerimiz için artı değerler yaratmak ve ticari sorumluluk bilinciyle emin adımlarla ilerleyip, en iyi olma yolunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşinize özel ihtiyacınıza uygun beklentilerinizi karşılayacak şekilde,

Her Türlü Kamyon Kasası, Treyler Servis,Üst Yapı Sistemleri ve Perdeli Sistem Dönüşümleri yada lojistik ile ilgili ihtiyacınızda bizi arayın gelelim, Zamanında kaliteli bir şekilde işinizi teslim edelim.

Kullanmakta olduğunuz her nevi Kamyon kasalarınız, ve Treylerlerinizin bakım, onarım, tadilat işleri ile hizmet vermekteyiz.
İşçiliğimizin ve tecrübemizin bize vermiş olduğu güven duygusuyla yapacağımız her türlü servisimizin YANIK OTOMOTİV etiketiyle arkasındayız.Servisimiz her türlü teknolojik donanıma sahiptir.

Wabco bilgisayar programı ile sanayi mantığının dışına çıkarak artık treylerinizi bilgisayara bağlıyor ve sorununuza bilgisayar çözümü getiriyoruz.Böylelikle hem işinizden geri kalmıyor, hemde hızlı ve kaliteli hizmeti alıyorsunuz.

Treyler alanında hizmet verdiğimiz alanlar

Şasi
Şase Düzeltme
Dingiller
Süspansiyon ve Fren sistemi
Elektrik sistemi
Boya
Ayaklar
Lastikler ve jantlar
Diğer aksesuarlar ve Yedek Parçalar: Tam çamurluklar, Paspas, Stepne yeri, Takım dolabı, Yemek dolabı sağda, Yangın söndürme dolabı, galvanizli su deposu, Takoz ve takoz yerleri