Fonksiyonel ve ayırt edici

DAF aksesuarları düşük maliyet ve kaliteli tasarımıyla kendini üretim hattından ayırarak en iyi hizmeti size sunuyor. Daf aksesuarları sayesinde aracınızın performansını ve görünüşünü daha iyi olur. İsteğine göre düzenleyebilirsin, tır senin..

DAF aksesuar yelpazesinin içeriği:

İşletme maliyetlerini azaltmaya yönelik maliyet düşürücü,
Daha büyük bir sürücü konforu için,
Şirket imajını güçlendirmek ve sürüşü arttırmak için,

DAF aksesuar yelpazesi günlük işinize ‘özgünlük’ eklerken , daha iyi bir ‘işlevi’ tır sürücülerine vererek yardımcı olur. Buda yolda daha fazla güvenlik ve konfor sağlayarak, işletme maliyetleri düşürür ve arge yatırım sayesinde firmanızın imajını daha da yukarı çıkartabilir. Açık ve kapsamlı DAF aksesuar yelpazesi her DAF tır/kamyon için geliştirilmiştir.

DAF CF ve XF. Spoiler, koltuk örtüleri, güneşlikler ve alüminyum jantlar, bir soğutucu ya da TV / video. Her aksesuar en son teknoloji ve yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Ve DAF, gerçekten sürüş deneyimini zenginleştirir. – sürüşü bir zevk haline getirir, sağlam, çekici tasarım ile fabrikada takılan seçenekleri için kamyon satış departmanı, ya da satın almak için bizim parçaları departmanı güçlendirir.