Yanık Otomotiv Olarak;

Her Türlü Tır Kafası, Çekici servis ve Üst yapı sistemleri ile nakliye Sektöründeki 20 yıllık mesleki tecrübe ve birikimimizle şimdi yepyeni bir firma çatısı altında siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.Dünya üzerinde, günlük hayatın, verimli bir şekilde sürdürülebilmesi için lojistiğin ne kadar büyük öneme sahip olduğu tartışılamaz. Siz değerli müşterilerimize hizmetin ve kalitenin en iyisini sunmayı kendimize bir görev bilerek, Verdiğimiz hizmetlerimizle farklılığımızı göstererek daima firma imajımızı ve Pazar payımızı geliştirmek, sektördeki yeni teknolojileri takip etmek, kullanmak, en verimli çözümler sunarak, müşterilerimiz için artı değerler yaratmak ve ticari sorumluluk bilinciyle emin adımlarla ilerleyip, en iyi olma yolunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İşinize özel ihtiyacınıza uygun beklentilerinizi karşılayacak şekilde,

Her Türlü Kamyon, Çekici / Kafadaki balata yapımı, yağ bakımı, filtre değişimleri,(yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi vb.), kabin burçları, perno değişimleri ve birçok işçiliği tek bir yerde yaptırmanın keyfine varın.Zamanında kaliteli bir şekilde işinizi teslim edelim.

Kullanmakta olduğunuz her nevi Kamyon, Çekici, ve Treylerlerinizin bakım, onarım, tadilat işleri ile hizmet vermekteyiz. DAF ve TIRSAN yetkili servislerinin yanı sıra diğer tüm tır ve kamyon markalarına da servis hizmeti vermekteyiz.3 katlı yedek parça stoğuyla bugünden hedef koyan yarın için piyasada en büyük yedek parça tedarikçisi olma yolunda ilerlemekteyiz. Hizmet verdiğimiz bir kaç Çekici markasını sıralayacak olursak;

DAF (YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİKLERİ, ARIZA TESPİT BİLGİSAYARLARI)
MAN (YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİKLERİ)
MERCEDES (YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİKLERİ, ARIZA TESPİT CİHAZLARI)
VOLVO (YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİKLERİ)
SCANİA (YEDEK PARÇALAR VE İŞÇİLİĞİ)
RENAULT (YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİK BAKIMLARI)
FORD (YEDEK PARÇA VE İŞÇİLİKLERİ)

Servisimizde ayrıca Wabco ürünleri bulunmaktadır. Davie cihazıyla da DAF araçlarınızda arızalara nokta atışı yaparak sizi hem zamandan hem yüksek fiyattan kurtarıyoruz. Kaliteyi ucuza indirdik.
İşçiliğimizin ve tecrübemizin bize vermiş olduğu güven duygusuyla yapacağımız her türlü servisimizin YANIK OTOMOTİV etiketiyle arkasındayız.
Treyler alanında hizmet verdiğimiz alanlar
Şasi işçiliği
Dingiller
Süspansiyon ve Fren sistemi
Elektrik sistemi
Boya
Ayaklar
Lastikler ve jantlar