TIRSAN 35. Yıl

Türkiye’nin Taşıyıcı Gücü TIRSAN; yılda 15.800 adet treyler üretim kapasitesi, 4 uluslararası marka ve 500’den fazla ürün çeşidiyle, 48 ülkeye ihracat yapan %100 Türk sermayeli uluslararası bir firma olarak 35. yılına girmenin haklı gururunu tüm sektör ve müşterileri ile paylaşıyor. 35 yıl önce İstanbul Kartal’da sektöre giriş yapan, 1993 yılında ki Türkiye’nin en büyük treyler

Türkiye’nin Taşıyıcı Gücü TIRSAN; yılda 15.800 adet treyler üretim kapasitesi, 4 uluslararası marka ve 500’den fazla ürün çeşidiyle, 48 ülkeye ihracat yapan %100 Türk sermayeli uluslararası bir firma olarak 35. yılına girmenin haklı gururunu tüm sektör ve müşterileri ile paylaşıyor. 35 yıl önce İstanbul Kartal’da sektöre giriş yapan, 1993 yılında ki Türkiye’nin en büyük treyler fabrikası yatırımından sonra, Almanya Goch fabrikası ile uluslararası bir üretici olan ve en son Rusya yatırımları ile hızına hız katan sektörün lideri TIRSAN, 2014 hedefleri doğrultusunda her zamanınkinden daha iddialı…

Çetin Nuhoğlu: ‘TIRSAN gücünün arkasında 100.000 kişi var’

Tırsan Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, 35. Yıl nedeniyle yaptığı açıklamada, işinde uzman çalışanların, iş ortaklarıyla güvene dayalı çalışma disiplininin ve bir ekip olarak hedefe koşabilmenin sürdürülebilir başarıya ulaşmadaki önemine değinirken, ‘TIRSAN gücünün arkasında 100.000 kişi var. Bu büyük ekip, yurt dışı tedarikçisinden, ulusal yan sanayicisine, üretim hattındaki kaynakçıdan, Ar-Ge mühendisine, Almanya’da ki müşteri temsilcisinden, Türkiye’deki 20’yi aşkın satış ve satış sonrası noktalarına ve binlerle yurtiçi ve yurt dışı müşterilerine kadar uzanır. Bu ekibe duyduğumuz güven -TIRSAN olarak her zaman her yerde müşterilerimizin yanındayız- sözünü verme rahatlığını sağlıyor’ dedi.

35. Yıl Maratonu

Türkiye’nin Taşıyıcı Gücü TIRSAN, 2011 yılında Adapazarı tesislerinde 12 milyon Euro’luk yatırımıyla önümüzde ki 2 sene içersinde, Türkiye’de %40 Pazar payı ve Avrupa’nın ilk 3 treyler üreticisi birinden olma hedeflerine koşarken, yola çıktığı ilk günkü heyecan ve kararlılık ile 35. Yıl Maratonu’na başlıyor.
Tırsan ailesi, 35 yıllık mühendislik birikimi, üretim gücü ve müşteri beklentilerine cevap vermede ki uzmanlığı ile ile birlikte daha nice başarılara koşacaktır.