TIRSAN, 2011’e Damgasını Vurdu

Türkiye’nin lider treyler üreticisi TIRSAN, tüm sektör mensupları, müşterileri ve tedarikçileri ile buluştuğu Comvex 2011 Fuarı’nda geniş ürün gamı ile gövde gösterisi yaptı.

Tüyap Beylikdüzü fuar merkezinde gerçekleşen Comvex 2011 fuarında Salon 8’de yer alan TIRSAN, sergilediği yeni araçları ile fuarın merak uyandıran salonu oldu.
Treyler grubundaki yeni araçları; Kamyon Römork, Konteynır Taşıyıcı, Kässbohrer Silindirik Kamyon Üstü Tanker ve yeni K-fix ve hidrolik çatı kaldırma opsiyonları ile sergilenen Tenteli/Perdeli Semi-Treyler’di.
DAF çekici grubunda yeni araçları; DAF CF85.410 Euro5 8X2 Kamyon ve DAF CF85.360 Euro5 6X2 Kamyon’lar farklı sektörler için yeni çözüm ortakları olarak sergilendi.
TIRSAN Treyler için oldukça yoğun ve coşkulu geçen fuar, yeni araçlarla ilgili alınan olumlu geri bildirimler ve oluşturulan yeni iş fırsatları ile keyifle ve gururla tamamlandı.
TIRSAN Treyler, 35.yıllık treyler sektör liderliğini Comvex Salon 8’de birlikte kutladığı tüm müşterilerine, sektör temsilcilerine, tedarikçilerine ve TIRSAN markasını sahiplenen herkese teşekkür etmektedir.

TIRSAN Treyler Salon’unda Sergilenen Araçlar;
Damper, Damper Şasi, Frigo, Kässbohrer Açık Kasa Semi-Treyler, Kamyon Römork, Konteynır Taşıyıcı, Kässbohrer Semi-Treyler Tanker, Kässbohrer Silindirik Kamyon Üstü Tanker, Tırsan Tenteli/Perdeli Semi-Treyler, Talson Kutu Tipi Semi-Treyler, DAF XF105.460, DAF CF85.410, DAF CF85.410 Euro5 8X2 Kamyon, DAF CF85.360 Euro5 6X2 Kamyon.